Carrier & Bryant EXPXXFIL0016 MERV 10 Replacement Filter (16 x 25 x 5")
SKU#: SKU:UTCEXPXXFIL0016-1
Sale Sold out
Packs
Return Policy
×
Please select variant
Please enter name
Invalid email address
Required mobile number Invalid number Invalid country code Too short Too long ✓Valid
Only plain are not allowed in the message Message length must be 250 characters allowed
Country is required
Your notification has been registered. Close
Looks like you already have notifications active for this size!
We respect your privacy and don't share your email with anybody.
×
We have cancelled your request.
View full details
Product Description
Carrier and Bryant UTCEXPXXFIL0016 EZ Flex MERV 10 Air Filter - 16" x 25" x 5" Brand new, genuine Carrier and Bryant product.
  • MERV 10
  • Filter Nominal Size: 16" x 25" x 5"