Carrier & Bryant EXPXXUNV0020 MERV 10 Replacement Filter (20 x 25 x 5")
SKU#: SKU:UTCEXPXXUNV0020-1
Out of stock
Sale Sold out
Packs
Return Policy
×
Please select variant
Please enter name
Invalid email address
Required mobile number Invalid number Invalid country code Too short Too long ✓Valid
Only plain are not allowed in the message Message length must be 250 characters allowed
Country is required
Your notification has been registered. Close
Looks like you already have notifications active for this size!
We respect your privacy and don't share your email with anybody.
×
We have cancelled your request.
View full details
Product Description
Carrier and Bryant UTCEXPXXUNV0020 EZ Flex (with Universal Ends) MERV 10 Air Filter - 20" x 25" x 5". Brand new, genuine Carrier and Bryant product.